Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 8 червня до 8:00 9 червня 2020 року.
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі у житловому секторі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 3:
- в смт Срібне по вул. Незалежності біля будинку №81 о 05 год. 58 хв. 08 червня водій автомобіля "ЗАЗ11557" не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з парканом господарства за вказаною адресою. Внаслідок пригоди водій отримав травми і був госпіталізований до хірургічного відділення КНП «Срібнянська центральна районна лікарня»;
- в с. Бахмач Бахмацького району по вул. Шевченка біля будинку №14 о 16 год. 06 хв. 08 червня водій мотоцикла "ВОСХОД", перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, не впорався з керуванням і здійснив зіткнення з парканом господарства за вказаною адресою. Внаслідок пригоди водій отримав травми та був госпіталізований до травматологічного відділення КНП «Бахмацька центральна районна лікарня»;
- в м. Семенівка по вул. Радянській о 17 год. 08 червня водій автомобіля "Peugeot" здійснив наїзд на велосипедиста. Внаслідок пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований до КНП «Семенівська центральна районна лікарня».
Пожежі в житловому секторі – 2:
- в м. Ічня по вул. Стороженка, 52 о 16 год. 08 хв. 08 червня сталася пожежа в квартирі №2 двоквартирного житлового будинку (8х12 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено меблі, внутрішнє облицювання стін та майно. Причина - порушення правил технічної експлуатації електропобутових приладів;
- в м. Ніжині в господарстві по вул. Бовкуна, 32 о 01 год. 57 хв. 09 червня сталася пожежа господарської будівлі (3х6 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття на площі 9 кв.м. Причина - коротке замикання електромережі.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 10 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 08 червня до 20 години 09 червня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 13-18º, вдень 28-33º тепла.
По Чернігову температура вночі 15-17º, вдень 30-32º тепла.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression