Обрано запобіжний захід чоловіку, який до смерті забив свого сусіда
Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного тяжкого тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого за ч.2 ст.121 КК України.
В ході досудового розслідування встановлено, що в кінці травня цього року 35-річний житель м.Прилуки на під час сварки побив свого 55-річного сусіда, заподіявши останньому числених ударів по голові, внаслідок чого останній від заподіяних травм головного мозку 02.06.2020 помер.
Прилуцьким відділом поліції встановлено та затримано підозрюваного.
На підставі забраних досудовим розслідуванням доказів особі повідомлено про підозру у вчинені злочинів, передбаченого ч.2 ст.121 КК України.
За клопотанням Прилуцької місцевої прокуратури судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.
Довідково: згідно ч.2 ст.121 КК України умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.