Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 20:12:09

Сосницька громада ремонтує дороги за власний рахунок

04.06.2020   08:46Агенцiя

В цьому році, вперше за останні роки, Сосницька громада провела капітальний ремонт дорожнього полотна за рахунок місцевого бюджету.

Раніше капітальні ремонти та нове будівництво проводились виключно за рахунок державного та обласного бюджетів, пишуть на сайті громади. Капітально було відремонтовано вул. 8-го Березня протяжністю 400 м. (1400 м2) від автодороги Сосниця-Короп до Дитячого санаторію. Підрядники - ШБУ-82 м. Мена.

Також, наприкінці травня ямковим ремонтом доріг зайнялися ФОП «Хачатрян Арман», які виконали роботи з ремонту дорожнього покриття з використанням гарячого асфальтобетону на вулицях: Сосниця, вул. Квіткова – 348 м2, вул. Лесі Українки (біля кінотеатру) – 358 м2, мікрорайон  Бардацьке» (дворові проїзди) – 344 м2, вул. Освіти (з’їзд до річки) – 78 м2; Загребелля, вул. Шевченка – 294 м2 та вул. Ювілейна – 197 м2;

Крім того, в цьому році планують провести ремонт доріг по іншим вулицям Сосниці, а саме: Шевченка, Богдана Хмельницького та Незалежності. Також струменевим методом ремонт буде виконано по вулицях  Перемоги, Гоголя,  Троїцька, Якова Скидана, Довженка, Михайлівській та інших.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression