Службові особи міської ради підозрюються прокуратурою у розтраті 300 тис грн бюджетних коштів
Менською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру двом службовим особам Менської міської ради, дії яких призвели до розтрати бюджетних коштів у розмірі майже 300 тисяч гривень.
За даними слідства, на виконання договорів підряду, укладених між будівельною організацією та Менською міською радою, у місті Мена проведено реконструкцію парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.
При цьому стан фактично виконаних будівельних робіт відповідно до висновку судово-будівельної експертизи не відповідає обсягам та вартості, задекларованим в актах виконаних робіт.
З урахуванням зібраних доказів посадовцям Менської міської ради інкриміновано зловживання службовим становищем, службове підроблення та розтрату бюджетних коштів (ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 191 КК України).
Досудове розслідування за вказаним фактом триває.
Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За інформацією Менської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.