Придбав та одразу відсвяткував: патрульні зупинили мотоцикліста, який мав явні ознаки алкогольного сп’яніння
Патрулюючи вулицею Бєлова, екіпаж патрульних поліцейських помітив мототранспорт без державного номерного знаку. До того ж, водій був без мотошолому. Охоронці порядку прийняли рішення зупинити його.
За кермом знаходився 44-річний місцевий мешканець. Він мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. З його слів, мотоцикл він щойно придбав. У порушника не було відповідної категорії на право керування придбаним мотоциклом. Чоловік погодився пройти огляд на стан сп’яніння у лікарні у встановленому законом порядку. Результат позитивний – 0,47 проміле алкоголю в крові.
Патрульні склали на нього адміністративні матеріали за ч.1 ст. 126 (керування без відповідних документів), ч. 5 ст. 121 (порушення водієм правил користування транспортним засобом) та ст. 130 (керування транспортними засобами у стані сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.