Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 23:22:16

З червня 2020 року відновлює роботу прес-центр "Чернігівський вибір"

02.06.2020   07:43Агенцiя

Головне завдання прес-центру "Чернігівський вибір" – організація на постійній основі заходів різного типу (прес-конференції, брифінги, круглі столи, експертні зустрічі, комунікативні площадки і т.п.) та надання організаційної та методичної допомоги засобам масової інформації та експертам під час підготовки матеріалів.

Послугами прес-центру у 2015 - 2020 роках скористалися представники політичних партій, громадських організацій, Представництва Європейського Союзу.

На базі прес-центру "Чернігівський вибір" неоднаразово були організовані виборчі марафони за результатами місцевих, президентських та парламентських виборів, зустрічі експертів.

Прес-центр "Чернігівський вибір" – це сучасний конференц-зал, розташований у центрі Чернігова, з повним набором необхідних технічних засобів для обробки й оперативної передачі інформації.

Наша мета – сприяння незалежному, об’єктивному та повному висвітленню виборчих подій.

Прес-центр «Чернігівський вибір» – проект Інформаційної агенції «Чернігівський монітор», який продовжує традиції незалежних громадських прес-центрів, які на постійній основі працювали у минулі виборчі кампанії.

Адреса:

Чернігів, вул., Шевченка, 5. 4-й поверх.
Контакти:
cernigivskijvibir@gmail.com 
Сайт:
https://vybory.cn.ua/
 

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини