Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 23:08:27

Чернігівська поліція розслідує обставини конфлікту між містянами

30.05.2020   09:07Агенцiя

28 травня близько 22-ї до поліції надійшло повідомлення про те, що біля будинку на вулиці Рильського відбувається бійка та лунають постріли.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції.

Поліцейські встановили, що конфлікт виник між мешканцем одного з будинків та компанією, що відпочивала у дворі. Чоловік пояснив поліції, що автомобілем повертався додому зі своєю сім’єю та в’їжджав у двір з увімкненим ближнім світлом фар. Це нібито засліпило членів компанії, що й призвело до конфлікту. З одним із відпочивальників зав’язалася бійка, в ході якої мешканець будинку двічі вистрелив угору з стартового пістолета.

Поліцейські опитали свідків події, вилучили предмет, схожий на пістолет.

За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Санкція цієї статті передбачає штраф, громадські, або виправні роботи.

З метою перевірки, чи не є вилучена зброя бойовою, була призначена експертиза.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини