Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 жовтня, 22:06:01

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

29.05.2020   13:04Агенцiя

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Чернігівці жваво відгукнулись на ініціативу ветлікарів, а тому в середньому щодня послугу отримували (до того ж безкоштовно) понад півтори сотні чотирилапих.

В цілому за чотири дні фахівці ветмедицини щепили майже 630 домашніх улюбленців, зокрема 375 собак і 253 котів. Причому робилась процедура не лише хатнім тваринам, а й тим, які не мають господарів, а перебувають під опікою зооволонтерів чи просто небайдужих громадян.

За словами фахівців, які працювали з тваринами, планові безкоштовні щеплення від сказу у Чернігові проходять уже не перший рік практично в один і той же час – у другій половині травня. Цей метод профілактики дозволяє уберегти від інфікування насамперед тварин, які часто або ж постійно бувають на вулиці. Робляться щеплення раз на рік, а дані про них вносяться до журналу вакцинацій.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10

Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.

Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39

Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16

Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.

Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35

20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини