Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 13:15:46

На Чернігівщині перейшли до другого етапу послаблення карантинних заходів

29.05.2020   10:46Агенцiя

Є всі підстави для переходу області на другий етап виходу із карантину. Відповідне рішення прийняла 28 травня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

За його словами, запобіжні карантинні заходи допомогли уникнути поширення коронавірусної інфекції на території області. На даний час склалися умови для розгляду питання про подальше послаблення карантину.

За даними ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» станом на 28.05.2020 на території області лабораторно підтверджено 147 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, 58 осіб одужали. На території області відновлена робота міського і приміського громадського транспорту крім міста Новгород-Сіверський, Бобровицького та  Куликівського районів. Проводиться підготовка до роботи дитячих дошкільних навчальних закладів.

Відповідно до рішення комісії з 1 червня в регіоні дозволено роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб та не молодше 12 років).

Окрім того, комісія на сьогоднішньому засіданні дозволила:

    відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти;
    перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому) між регіонами;
    міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом між регіонами.

Учасники комісії обговорили готовність до відкриття дошкільних навчальних закладів з дотриманням санітарних вимог, проведення протиепідемічних заходів у Чернігівському геріатричному пансіонаті на випадок захворювань на COVID-19 та своєчасне проведення призову громадян на строкову військову службу в червні-липні 2020 року в умовах карантинних обмежень.

- Стан виконання заходів першого етапу виходу із карантину дозволяє нам розпочати другу фазу послаблення карантинних умов в області. Проте, громадяни мають розуміти, якщо буде сплеск захворюваності, то доведеться знову посилити карантин. І це має буди додатковим стимулом дотримуватись всіх санітарних норм та заходів, – підсумував Андрій Подорван.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини