Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців
28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.
У даному заході взяли участь керівний склад апарату Управління, підпорядкованих загонів, міських та районних підрозділів.
Серед основних питань, які розглянуті під час наради - стан з пожежами і надзвичайними подіями в області, оперативного на них реагування, цивільного захисту населення і територій, матеріально-технічного забезпечення підрозділів У ДСНС, проведення наглядово-профілактичної діяльності та інформаційно-роз’яснювальних заходів серед населення з метою попередження пожеж і надзвичайних подій.
Підбиваючи підсумки, начальник Управління полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий поставив ряд завдань керівникам підрозділів, зокрема щодо забезпечення їх постійної готовності до реагування на надзвичайні ситуації в умовах весняно-літнього пожежонебезпечного періоду, профілактики пожеж у природних екологічних системах, на об'єктах і житловому секторі громадян, загибелі людей на водних об'єктах, сприяння органам виконавчої влади, місцевого самоврядування у створенні підрозділів місцевої пожежної охорони, покращення матеріально-технічного оснащення пожежно-рятувальних підрозділів, проведення заходів по запобіганню поширення коронавірусної інфекції, дотримання особовим складом дисципліни та законності, запобігання корупційним проявам тощо.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.