За привласнення та зберігання арсеналу боєприпасів військовослужбовець відповідатиме в суді
За процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному проваджені за обвинуваченням військовослужбовця військової служби за контрактом у вичинені злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України.
Встановлено, що у 2017 році солдат ЗСУ, перебуваючи у м. Ічня Чернігівської області, а також у ході виконання обов’язків військової служби у районі проведення антитерористичної операції на території Луганської теплоелектростанції знаходив та привласнював боєприпаси та бойові патрони, які потім незаконно переправляв до місця фактичного проживання.
В ході санкціонованого судом обшуку у грудні 2019 року у обвинуваченого виявлено та вилучено 3 корпуси ручних гранат РГД-5, 4 підривники ручних гранат УЗРГМ (УЗРГМ-2), 1 запал від підривника ручних гранат типу УЗРГМ (УЗРГМ-2), бойові патрони, гранатометний постріл ВОГ-25П, дві стандартні 200 грамові тротилові шашки та половину 200 грамової тротилової шашки, картузний пороховий заряд до артилерійських пострілів роздільного гільзового заряджання масою 507,4 г та штик-ніж.
28.05.2020 військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону обвинувальний акт щодо обвинуваченого військовослужбовця-контрактника скеровано для розгляду по суті до Ічнянського районного суду Чернігівської області.
Санкція ч. 1 ст. 263 КК України передбачає йому покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.