Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 08:01:12

На Чернігівщині проведено польове інспектування посівів озимих та ярих культур

25.09.2012   13:53Агенцiя

Фахівцями Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області проведено польове інспектування (апробацію) насінницьких посівів озимих та ярих культур.

Апробацію озимих культур проведено на площі 39,1 тис. га, що становить 100% до плану, з них вибракувано 0,41 тис. га посівів. Ярі зернові культури заапробовані на площі 17,3 тис. га, вибракувано 0,07 тис. га, круп’яні на площі 4,63 тис. га, з яких вибракувано 0,08 тис. га, бобових культур заапробовано на площі 1,21 тис. га, картоплі на площі 2,05 тис. га. Завершено польові обстеження ділянок гібридизації кукурудзи на площі 0,25 тис. га та соняшника на площі 0,35 тис. га, з них вибракувано 0,13 тис. га. Інспектування посівів сої проведено на площі 3,135 тис. га, що становить 78% до плану.

Проводиться перевірка якості насіння озимих культур, підготовленого сільгосппідприємствами області для посіву під урожай 2013 року.

Перевірено 43,85 тис. тонн насіння, що становить 122% до потреби. Все насіння доведене до посівних кондицій – 100% високих репродукцій.

Інспекторами Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області проведені перевірки сільськогосподарських підприємств з дотримання вимог ведення насінництва сільськогосподарських культур та дотримання атестаційних вимог виробниками насіння і садивного матеріалу. В ході перевірок, інспектори перевірили 43 господарства області.

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові 07:53

Упродовж кількох годин оперативники Прилуцького відділу поліції затримали зловмисника, який в ході раптової сварки спричинив смертельні тілесні ушкодження своєму сусідові.

Підведені підсумки дитячого конкурсу

Підведені підсумки дитячого конкурсу "Безпека в житті – життя в безпеці" 07:45

3 червня на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії 07:36

19 серпня 1982 на своїй надзвичайній спеціальній сесії з питання про Палестину Генеральна Асамблея, «будучи приголомшеною величезною кількістю безневинних палестинських і ліванських дітей - жертв актів агресії Ізраїлю», постановила відзначати 4 червня кожного року як Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії.

Коронавірус виявили ще у 22 людей

Коронавірус виявили ще у 22 людей 14:49

За добу на Чернігівщині коронавірус діагностували у 22 людей.