Шість нетверезих водіїв виявили патрульні цієї ночі, один з них потрапив у ДТП
Під час патрулювання на вулиці Толстого, близько першої ночі, патрульні помітили автомобіль Audi, водій якого не впорався з керуванням та в’їхав у придорожнє дерево.
Внаслідок пригоди транспортний засіб зазнав механічних пошкоджень.
Під час спілкування з винуватцем пригоди, інспектори зрозуміли, що чоловік має явні ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння 32 – річний чоловік категорично відмовився, однак це не звільнило його від відповідальності.
Вже годиною пізніше за порушення правил дорожнього руху на вулиці Нахімова патрульні зупинили автомобіль Renault, за кермом якого перебував місцевий мешканець 1989 року народження з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Охоронці порядку запропонували пройти огляд на визначення стану сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу, на що чоловік погодився. Результат – 0,58 % проміле алкоголю в крові.
Загалом, за минулу ніч, патрульні зафіксували 6 випадків керування транспортними засобами у стані сп'яніння. На всіх правопорушників складено відповідні адміністративні матеріали та направлено на розгляд суду.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.