Чернігівські держслужбовці виграли спартакіаду України
Команда держслужбовців-аграріїв з Чернігівщини стала переможцем I Всеукраїнської спартакіади працівників управлінь агропромислового розвитку, присвяченої XXX-м літнім Олімпійським іграм, фінал якої відбувся 21-23 вересня у Вінниці.
Учасники спартакіади з більшості областей країни та Києва (об’єднана команда Мінагрополітики) змагались у шістьох видах спорту – міні-футболі, волейболі, настільному тенісі, гирьовому спорті, перетягуванні канату та шахах.
Чернігівська команда, до складу якої увійшли представники Головного та деяких районних управлінь агропромислового розвитку, посіла у змаганнях за кількістю очок перше загальнокомандне місце. За окремими видами спорту держслужбовці з Чернігівщини отримали наступний результат: перемога у міні-футболі, друге місце з перетягування канату, п’яте місце у настільному тенісі та шахах.
Нашій команді вручили командний кубок, кубки з окремих видів спорту, медалі, грамоти та комплекти футбольної форми у подарунок.
“Сільський спорт зараз отримує друге дихання: у цьому році започатковано спартакіаду серед працівників управлінь агропромислового розвитку, яка вже принесла Чернігівщині всеукраїнську перемогу, незабаром у Переяславі-Хмельницькому відбудеться фінал спартакіади на краще спортивне село, – говорить голова обласного осередку фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Володимир Примак. – Єдине, що фінансування усіх заходів мусимо здійснювати за рахунок спонсорів, тому щиро дякую генеральному директору СТОВ Дружба-нова” Сергію Гайдаю за допомогу в організації поїздки чернігівської команди до Вінниці”.
Прес-служба Головного управлінняагропромислового розвитку облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.