Маємо чергове зростання кількості активних випадків коронавірусу в області
Станом на 11:00 год. 25 травня в Чернігівській області +4 нових випадки коронавірусу, одужавших за останню добу - 0.
Захворювання підтверджено у жінки з м. Чернігів (вона госпіталізована) та у трьох мешканців Куликівського району (лікуються амбулаторно).
Загальна ситуація в області наступна:
• 49 пацієнтів вже одужали;
• 17 перебувають на госпіталізації в закладах охорони здоров’я;
• 57 знаходяться на амбулаторному лікуванні;
• 6 летальних випадків;
• 5 виявлених в області хворих переведено на лікування за місцем проживання (до міста Києва).
Всього в області лабораторно підтверджено 134 випадки коронавірусу.
За минулу добу в Чернігівському обласному лабораторному центрі МОЗ України проведено 167 ПЛР-досліджень.

Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.