За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв
В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

Так, в ході перевірки інформації про незаконне зберігання жителем Корюківки зброї, кримінальна поліція виявила у громадянина ручну осколкову гранату "Ф-1", два запали до неї, 6 шашок імітаційних розривів артилерійських снарядів, 67 набоїв калібру 5,45мм до автомата Калашникова. Вилучені боєприпаси направлені на дослідження.
Того ж дня поліція провела санкціоновані обшуки в помешканні жителів Бахмаччини. В підсумку у одного чоловіка виявили та вилучили 156 набоїв калібру 7,62мм, у іншого - ще 62 набої калібру 7,62мм. Наразі власники домашніх арсеналів дають свідчення про походження і призначення цих набоїв.
За всіма фактами інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікаці поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24
Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.
Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51
В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).