Нетверезий за кермом другий раз за рік – водія не лякають штрафи
За порушення правил дорожнього руху на вулиці Незалежності патрульні зупинили автомобіль Daewoo Lanos.
Під час спілкування з кермувальником інспектори виявили ознаки наркотичного сп'яніння, однак від проходження освідування у встановленому законом порядку він відмовився у присутності двох свідків.
Як з'ясувалось, даний водій 20 лютого цього року уже був позбавлений права керування транспортним засобом рішенням суду.
На 22-річного порушника патрульні склали протокол за ч.2 ст.130 (керування в стані сп'яніння) та винесли постанову за ч. 4 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».