Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 09:21:44

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

18.05.2020   13:33Агенцiя

18 травня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У нараді взяли участь секретар міської ради Валерій Салогуб, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко, керуючий справами виконавчого комітету Ніжинської міської ради Сергій Колесник, радник міського голови Сергій Осадчий, генеральний директор КНП «Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького» Олександр Костирко, генеральний директор КНП "Ніжинський міський пологовий будинок" Валерій Якуба, директор КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко, начальник Ніжинського міськрайонного управління Головного управління Держпродслужби в Чернігівській області Віктор Рафальський, завідувач відділенням організації епідеміологічних досліджень Ніжинського МРВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Василь Степаненко, начальник сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко, начальник Ніжинського МРВ управління держслужби з надзвичайних ситуацій Дмитро Кравцов, керівники управлінь та відділів виконавчого комітету Ніжинської міської ради, ЗМІ.

На початку наради начальник сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко доповіла про стан оперативної обстановки та криміногенної ситуації, що склалася на території громади протягом минулого тижня та заходи, які вживаються Ніжинським ВП ГУНП щодо контролю за дотриманням обмежувальних заходів у період карантину. Інна Іванівна зазначила, що на територоії міста працівниками поліції здійснюється профілактична та роз'яснювальна робота серед населення.

Генеральний директор КНП «Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького» Олександр Костирко надав статистичні дані про підтверджені випадки захворювання на Covid-19 по Чернігівській області та в місті, а також щодо захворюваності на ГРВІ та грип за минулий тиждень.

Олександр Михайлович повідомив, що в Чернігівській області офіційно зареєстровано 108 випадків Covid-19. На території міста підтверджено коронавірус у двох жителів, які інфікувалися за межами міста. Всім хворим, які перебувають в інфекційному відділені з діагнозом пневмонія,  проведені ПЛР тести, результат - негативний.

Директор КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко повідомила, що хворі на CОVID-19 знаходиться на амбулаторному лікуванні, клінічних проявів даного захворювання у хворих немає. Стан їх задовільний. Із своїми сімейними лікарями перебувають у телефонному режимі на постійному контролі.

Генеральний директор КНП "Ніжинський міський пологовий будинок" Валерій Якуба проінформував, що за минулий тиждень жінок з підозрою на Covid-19 не поступало. Валерій Михайлович зазначив, що минулого тижня придбали сучасний ідіометер для вимірювання слуху у новонароджених. «Такий апарат один в Чернігівській області», – зазначив Валерій Михайлович. А також придбали новий апарат LigaSure для операцій.

Медичні працівники планово проходять тестування на Covid-19.

Керівники медичних установ повідомили, що за останній тиждень збільшилась кількість хворих на Covid-19 по Чернігівській області. 75% хворих перебувають на амбулаторному лікуванні.

Міський голова Анатолій Лінник вкотре наголосив на дотриманні карантиних вимог, адже тенденція кількості хворих йде до збільшення. «Маючи інфекцію, завезену в Ніжин, ми повинні вчинити всіх заходів для того, щоб уникнути її поширення», - наголосив міський голова. В місцях скупчення людей, особливо на ринках, зростають ризики передачі інфекції між людьми.

Очільник звернув особливу увагу на захисті лікарів та алгоритму використання індивідуальних засобів захисту.

У випадку захворювання на CОVID-19 у медичного працівника, який надавав допомогу хворому, то хвороба прирівнюється до гострого професійного захворювання, що тягне за собою відповідні наслідки.

Анатолій Лінник наголосив на безкомпромісному ставленні керівників підрозділів до забезпечення своїх працівників засобами індивідуального захисту.

Працівниками відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами та відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи постійно проводиться перевірка торгівельних об’єктів. Тільки 15 травня було перевірено 50 закладів на предмет дотримання карантинних умов. Начальник відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Бойко зазначила, що тільки в 10 закладах були дотриманні всі санітарні та протиепідеміологічні заходи. Всім іншим підприємцям вказано на недоліки. «Власники торгівельних об’єктів йдуть на співпрацю та враховують всі зауваження», – зауважила Наталія Григорівна.

Керівники управлінь прозвітували про роботу в умовах карантину. В усіх установах дотримуються карантинних умов, консультації надаються дистанційно. Незахищені верстви населення охоплені соціальними послугами. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко зазначив, що за минулий тиждень на облік до територіального центру додатково було поставлено 143 особи, які цього потребують, обстежено сім’ї з дітьми та сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах,  в тому числі 4 родини Старостинського округу.

Проводиться ремонт доріг міста, здійснюються ремонтні роботи у комунальних закладах міста, завершені роботи на спортивному майданчику у ЗОШ №10.

Начальник управління культури і туризму Тетяна Бассак запропонувала в рамках святкування Дня вишиванки (21.05 - четвер) долучитися до акції «Мегамарш онлайн».

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відкрили виставку «Річ у тім 2.0»

У Чернігові відкрили виставку «Річ у тім 2.0» 09:18

30 листопада у Чернігівському обласному молодіжному центрі відкрилася виставка «Річ у тім 2.0». На виставці представлені 16 плакатів та 16 відеороликів з реальними історіями постраждалих від домашнього насильства.

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах 09:13

У Чернігові в останній тиждень спостерігається зменшення зайнятості пацієнтами з діагнозом COVID-19 ліжко-місць у профільних відділеннях міських лікарень. Про це 30 листопада, повідомили на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді.

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця 09:02

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця, який розшукується компетентними органами іноземної держави для відбуття покарання за торгівлю людьми

18 Мандрівний Docudays UA у Чернігівській області

18 Мандрівний Docudays UA у Чернігівській області 08:59

1 грудня розпочинається 18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA у Чернігівській області

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19 08:49

11 960 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 1 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 088 дітей та 207 медпрацівників.