За вчинення вбивства на Новгород-Сіверщині особу засуджено до 10 років позбавлення волі
Менським районним судом 12 травня ухвалено вирок, яким мешканця села Печенюги Новгород-Сіверського району засуджено до 10 років позбавлення волі за вчинення умисного вбивства.
У вересні минулого року він, з метою протиправного позбавлення життя, завдав численних ударів ножем односельцю, внаслідок яких той помер на місці.
На початку досудового розслідування винуватість у вбивстві обвинувачений визнав. У подальшому причетність до злочину заперечив, зазначивши, що обставини події він не пам’ятає.
Незважаючи на таку захисну позицію, під час судового розгляду прокурорами Новгород-Сіверського відділу Менської місцевої прокуратури доведено пред’явлене особі обвинувачення у повному обсязі.
Вирок законної сили не набрав. Упродовж 30 днів з моменту його проголошення сторони мають право подати апеляційні скарги до Чернігівського апеляційного суду.
За інформацією Менської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.