Упродовж доби піротехніки ДСНС знищили два артилерійські снаряди
16 травня о 14:50 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійській снаряд калібром 122 мм часів Другої світової війни.
Вибухонебезпечний предмет було виявлено цього ж дня о 12:20 місцевими жителями на відкритій території поблизу с. Количівка Чернігівського району.
Цього ж дня, о 16:15 також було знищено артилерійській снаряд
калібром 125 мм часів Другої світової війни, який був виявлений о 14:30 в обласному центрі по вул. Перша Кордівка.
В обох випадках, після обстеження прилеглих територій інших вибухонебезпечних предметів не було виявлено. Всі боєприпаси вивезено у безпечне місце за межі населених пунктів та знищено у встановленому порядку.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52
Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.
Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20
Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.