Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 16:27:24

Розпочато кримінальне провадження за фактом надання земель в смт Седнів у приватну власність

15.05.2020   07:08Агенцiя

У засобах масової інформації поширено інформацію щодо протиправної передачі у приватну власність земельних ділянок площею 5 га, які використовувалися місцевими жителями як пасовище.

Органами прокуратури області розпочато комплексне вивчення цієї інформації.

Так, відповідно до даних Публічної кадастрової карти, земельні ділянки площею 3 га знаходяться у межах нормативної прибережної захисної смуги водного об’єкту – річки Снов. При цьому одну з ділянок площею 2 га вже поділено на земельні ділянки площею по 0,1 га кожна.  

З урахуванням наведеного, Чернігівською місцевою прокуратурою 12.05.2020 розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем при передачі вказаних земель у приватну власність (ч. 1 ст. 364 КК України).

Досудове розслідування здійснюється поліцією під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури.
Також вирішується питання про вжиття прокуратурою заходів представницького реагування. 
 
Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини