Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 13:01:47

Про альтернативну електроенергію, інфраструктурні проєкти та соціальні питання - на щотижневій нараді голови ОДА

14.05.2020   09:55Агенцiя

13 травня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко в онлайн-режимі провів нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА та головами райдержадміністрацій. Було обговорено актуальні питання життєдіяльності області.

— Є позитивні новини: в рамках реалізації технічного завдання «Розширення використання відновлювальних джерел енергії» Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на кінець першого кварталу потужність об’єктів, що виробляють електроенергію з альтернативних джерел, майже вдвічі перевищила минулорічний показник. Наразі це — 27,83 МВт, — коментує голова ОДА.

На сьогодні енергію сонця для вироблення електроенергії використовують 224 установки. П’ять з них — юридичні особи (СЕС у Прилуках, Мені, Бахмачі та селі Малинівка Чернігівського району). Потужність усіх об’єктів сонячної енергетики — 18,85 МВт.

— Продовжуємо освоєння залишку державної субвенції на соцекономрозвиток (а це майже 54 мільйона гривень). Ці кошти громади використають для завершення реалізації 120 проєктів із різними сумами фінансування, — зазначає Андрій Прокопенко.

Так, на 27 проєктів передбачено до 10 тисяч гривень на кожен. На 51 проєкт – від 10 до 100 тисяч. Фінансування ще 28 – від 100 тисяч до мільйона, 14 – понад мільйон.

Серед озвучених нагальних питань – соціальний захист дітей. Зокрема тих, які у зв’язку із запровадженням карантину повернулися до батьків з інтернатних закладів освіти.

Голова ОДА доручив головам РДА взяти кожен випадок під особистий контроль. Адже мова йде про безпеку та інтереси майже тисячі дітей. Більшість родин, куди вони повернулися, перебувають у складних життєвих обставинах.

Акцентували увагу й на безпечному поводженні громадян на водних об’єктах.

— На жаль, лише минулого тижня в області потонули 4 людини. Дав доручення Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи посилити превентивні заходи у цьому напрямі, — зауважив голова ОДА.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини