Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 22:09:23

Коропська поліція притягнула до відповідальності нетверезого водія, що спричинив ДТП

13.05.2020   14:23Агенцiя

Поліцейські склали адміністративні протоколи на водія мікроавтобуса, який у стані алкогольного сп’яніння врізався в інший автомобіль.

11 травня патрульні поліцейські Коропського відділення поліції під час патрулювання встановили факт ДТП за участю двох автомобілів. 33-річний місцевий мешканець у нетверезому стані їхав за кермом мікроавтобуса «Форд Транзит». На одній з вулиць Коропа чоловік зіткнувся з автомобілем «БМВ», що рухався попереду у попутньому напрямку.

Внаслідок аварії ніхто не постраждав, однак обидві автівки зазнали механічних ушкоджень.

На нетверезого водія поліцейські склали адміністративні протоколи за статтею 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та за частиною 1 статті 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп'яніння).

Водія відсторонено від керування, на нього чекає штраф у розмірі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортом на один рік.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини