Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 серпня, 00:54:03

Прилуки: на засіданні виконавчого комітету

13.05.2020   14:12Агенцiя

12 травня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Сивенка.

У ході засідання члени виконавчого комітету заслухали 16 питань порядку денного, зокрема:

«Про затвердження списків кандидатів на заохочення стипендією Прилуцького міського голови» та «Про затвердження списку кандидатів на відзначення одноразовою грошовою винагородою» доповіла заступник начальника управління освіти міської ради Валентина Ходюк.

«Про затвердження форм розрахунку тарифів на послуги з централізованого водопостачання і централізованого водовідведення» виступив директор комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання» Андрій Гавриш.

«Про виконання плану роботи виконавчого комітету Прилуцької міської ради за І квартал 2020 року» інформувала керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Малоголова.

Начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона проінформувала з питань порядку денного:

Про виділення коштів для преміювання;

Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги;

Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги за рахунок субвенції на виконання доручень виборців депутатами обласної ради;

Про виділення коштів;

Про затвердження плану заходів щодо збалансування міського бюджету у 2020 році в процесі його виконання;

Про затвердження плану заходів щодо недопущення порушень і недоліків виконавської дисципліни структурними підрозділами Прилуцької міської ради на 2020 рік.

З питання «Про реконструкцію об’єкта благоустрою» доповів начальник управління містобудування та архітектури міської ради Віктор Тесленко.

Також у ході засідання члени виконавчого комітету розглянули низку й інших питань порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм»

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм» 15:09

10 серпня в помешканні Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського відбулося відкриття виставки «Комунізм = Рашизм».

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини