Судом призначено покарання мешканцю м.Чернігова за вчинення ряду крадіжок з автомобілів
Вироком Деснянського районного суду м.Чернігова від 12.05.2020 жителя м.Чернігова засуджено за ч.2 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно) до покарання у виді 2 років 10 місяців позбавлення волі.
Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено, що мешканець м.Чернігова, 1980 року народження, починаючи з листопада 2019 року, вчинив 12 епізодів крадіжок акумуляторних батарей та інструментів з автомобілів на території м.Чернігова, чим завдано потерпілим збитків на загальну суму понад 12 тис. грн.
За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.