Андрій Прокопенко та Віталій Загайний ознайомилися із ходом будівельних робіт у двох медзакладах Чернігова
27 квітня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко та перший заступник голови ОДА Віталій Загайний відвідали Центр екстреної медичної допомоги та обласну психоневрологічну лікарню.

У Центрі оглянули хід реконструкції двоповерхової будови під відділення екстреної медичної допомоги. У лікарні – ознайомилися із запланованим на цей рік об’ємом робіт по комплексній термомодернізації будівель.
Обидва проєкти перехідні. Фінансуються з ДФРР та частково з місцевого бюджету.
Так, вартість проєкту по Центру екстреної медичної допомоги – 19,7 мільйона гривень. У 2020-му передбачається фінансування – 14,1 мільйона (12,7 – кошти ДФРР, 1,4 – з місцевого бюджету).
– Роботи планується завершити восени. Тоді тут зможе комфортно перебувати медичний та немедичний персонал виїзних бригад. Розмістять центральну оперативну диспетчерську. А ще — організують симуляційний клас та навчальні аудиторії. Все це не тільки покращить надання вчасної екстреної медичної допомоги жителям усієї області, а й забезпечить належні умови для самих працівників, – зазначив голова ОДА.
Також керівники ОДА ознайомилися з диспетчерською Центру екстреної медичної допомоги. Сюди телефонують усі мешканці Чернігівщини, щоб викликати «швидку».
– Сподіваюсь, що на кінець року зміни відчують працівники і пацієнти обласної психоневрологічної лікарні. До речі, нині тут стаціонарно лікується більше пів тисячі осіб, всього за рік – 7-8 тисяч, – каже Андрій Прокопенко. –Будівлі лікувально-профілактичних корпусів побудовані 40 років тому і вкрай потребують капітального ремонту. Відповідні роботи розпочалися ще минулого року: частково замінено старі вікна на металопластикові, м’які покрівлі — на шатрові. Ремонт із застосуванням енергозберігаючих технологій продовжиться і цьогоріч.
На ІІ чергу проєкту передбачено 3,2 мільйона гривень з державного бюджету, більше 350 тисяч — з місцевого. Загальна вартість проєкту – 12,2 мільйона.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.