У Козелецькому районі загинула червонокнижна тварина
З 1 квітня в області триває «Сезон тиші». Період, в який відбувається масове розмноження диких тварин та їх міграція.
Тварини переміщуються і часто переходять через автошляхи. На жаль, саме лосі – найчастіше потрапляють під колеса авто.
Цього разу, загинув лось європейський.
Червонокнижна тварина була виявлена 25 квітня поточного року в мисливських угіддях Козелецького відділення мисливсько-рибальського підприємства Чернігівської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок, а саме: на 5-му кмтраси «Кіпті-Москва» біля села Чемер.
Комісія встановила, що тварина отримала травму несумісну з життям внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Ймовірно, водій не помітив дорожнього знаку на ділянці дороги, де можлива поява диких тварин – 1.36 «Дикі тварини».
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.