Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 18:59:43

У Чернігові вшанували пам’ять жертв чорнобильської катастрофи

25.04.2020   09:20Агенцiя

24 квітня, напередодні 34 річниці аварії на ЧАЕС, в умовах карантину за обмеженої кількості учасників у Чернігові відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Чорнобиля.

У заході взяли участь голова Чернігівської міської ради Владислав Атрошенко, голова обласної ради Ігор Вдовенко, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, очільники обласних громадських організацій чорнобильців Анатолій Лігун та Борис Сташко.


Довідково:

На Чернігівщині наразі проживають близько 67 тисяч громадян, постраждалих від трагедії на Чорнобильській АЕС.З них 8,4 тисячі — ліквідатори, у тому числі 2,4 тисячі — особи з інвалідністю.

За державною програмою соціального захисту чорнобильців для Чернігівської області цьогоріч передбачено 45,5 мільйона гривень. Це дасть можливість упродовж року відшкодувати за оздоровчі послуги або здійснити виплату компенсації замість санаторно-курортної путівки 1614 чорнобильцям першої категорії, які звернулися за отриманням такої пільги.

Продовжаться виплати компенсації на продукти харчування постраждалим першої та другої категорії.

Діти, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та 345 учнів, які мають статус потерпілих, будуть забезпечені безплатним харчуванням у 6 навчальних закладах Козелецького, Корюківського, Семенівського та Чернігівського районів. Продовжиться надання їм ряду інших компенсацій та пільг.

За рахунок коштів обласного бюджету члени обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» та обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, ліквідатори, особи з інвалідністю, вдови — загалом 428 осіб – отримали матеріальну допомогу залежно від категорії в розмірі від 200 до 300 гривень. Отримувачів допомоги визначали самостійно представники цих громадських організацій. Загальна сума допомоги склала 100 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини