Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 13:03:46

В області +4 випадки коронавірусу

23.04.2020   07:16Агенцiя

По всім новим випадкам проведено епідеміологічне розслідування. Всім контактним особам, а також медикам буде проведено ПЛР-тестування.

Зранку вчрра було встановлено діагноз жительці Борзнянського району. Це медпрацівниця з села Красносільське, яка входила до числа контактних осіб по Комарівці. Захворювання протікає в неї безсимптомно. Хвора перебуває на самоізоляції, постійно підтримує контакт з сімейним лікарем.

ПЛР-тестуванням підтверджено інфікування на коронавірус жительки Чернігова, її госпіталізували у другу міську лікарню. Встановлено, що її чоловік повернувся 13 квітня із Російської Федерації через пункт пропуску “Бачівськ” у Сумській області.

Також діагноз коронавірус підтверджено ще у однієї жінки із села Комарівка. Нагадаю, село Комарівка визнано осередком спалаху інфекційної хвороби. Це сьомий випадок в цьому населеному пункті, двоє осіб вже одужали та виписані з лікарні.

Четверта хвора – із села Буда Корюківського району. 8 квітня повернулась із Російської Федерації через пункт пропуску “Бачівськ” у Сумській області.

Тож, в області 17 випадків інфікування на коронавірус.

Останні новини Чернігівщини

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07

Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.

Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04

Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57

Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

18 лютого: цей день в Україні і світі

18 лютого: цей день в Україні і світі 08:52

День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression