Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 08:28:33

Чернігівщину представив голова Городнянської міської ради Андрій Богдан

22.04.2020   10:27Агенцiя

21 квітня на каналі «ІнтерВізор» пройшов онлайн-марафон «Малі міста в період пандемії». У ньому взяли участь виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан та 14 мерів.

Питання, які обговорювали під час марафону, стосувались бюджетів громад та міст в умовах пандемії, шляхів протидії коронавірусу, проведення місцевих виборів у жовтні цього року тощо.

«Пандемія внесла свої корективи. Ми вже допомогли районній лікарні, яка не стоїть у нас на балансі. Була не виплачена заробітна плата, не було засобів захисту, не було обладнання. Тому 2,6 мільйонів гривень ми вимушені були передати лікарні, - зауважив під час бесіди Андрій Богдан. - Держава самоусунулася від боротьби з коронавірусом. Є тільки інструкції , рекомендації. Ще немає фінансування з державного бюджету, а ми вже витрачаємо свої гроші, незважаючи на те, що вони у нас обмежені. У нас були плани. Вони руйнуються. Розраховували на інфраструктурну субвенцію, але її нажаль відмінили. Соцеконом розвиток теж піде весь на боротьбу з коронавірусом. Залишається тільки ДФРР. Ситуація складна»
Одне з болючих питань громади – податкові канікули для підприємців. Через це бюджет Городнянської ОТГ у квітні недоотримає близько 3 млн гривень.
«Немає продуманої державної політики, і як завжди, якщо якась в країні проблема  - вона лягає на місцеве самоврядування. Це велика загроза для нас», - підкреслив Андрій Богдан.
Разом з тим, ситуація навколо карантину дала громаді й поштовх для розвитку. Тепер в Городнянській ОТГ опановують дистанційну роботу: долучаються до онлайн-конференцій та навчання.

Городнянська міська рада

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини