Під час карантину служба зайнятості області працевлаштувала 771 особу
Про це повідомляють у Чернігівському обласному центрі зайнятості.
Крім того, 269 безробітних направлені на громадські та інші роботи тимчасового характеру, 5 - скеровані на професійне навчання. Водночас статус безробітного отримали 3,6 тисячі осіб - більш ніж удвічі більше громадян порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Варто зазначити, що з початку дії карантинних заходів зменшилась кількість поданих до служби зайнятості вакансій від роботодавців - всього 683. Загалом упродовж цього періоду в обласній базі даних їх налічувалося 1,7 тисячі. Це на 67,6% менше порівняно з відповідним періодом 2019 року. З обласною службою зайнятості співпрацювали майже 700 роботодавців, що також значно менше порівняно з минулим роком.
Станом на середину квітня в області зареєстровано 13,6 тисячі безробітних - на 23,3% більше, ніж на цю дату торік. З них 4,7 тисячі - сільські жителі та близько 9 тисяч — міські.
Нагадуємо, під час карантину служба зайнятості працює в штатному режимі, надаючи послуги клієнтам дистанційно.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).