Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 листопада, 02:24:45

Поліція Чернігівщини забезпечила публічний порядок на Великдень

21.04.2020   07:47Агенцiя

Порушень публічного порядку під час святкування Великодня в області не допущено, але поліція зафіксувала порушення карантинних обмежень.

Зокрема, у Чернігові в одну з культових споруд зайшли понад 50 вірян, що є порушенням вимог постанови Кабінету Міністрів України  №211 та може стати причиною поширення COVID-19.

Поліція склала на настоятеля храму адміністративний протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає штраф від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб і від 34000 до 170000 гривень - для посадовців.

Зауважимо, що поліцейські слідкували за охороною публічного порядку та дотриманням карантинних обмежень біля кожної культової споруди.

За словами начальника Управління превентивної діяльності в Чернігівській області Олексія Дяговця, під час святкування Великодня в Чернігівській області службу несли близько 1,5 тисячі поліцейських.

Поліція Чернігівської області висловлює вдячність настоятелям храмів за організацію Великодня (розмітка на асфальті, дотримання дистанції тощо), а вірянам за те, що прислухалися до правоохоронців і залишилися святкувати у колі родини.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини