Прокуратура повідомила про підозрутрьом особам, яківчинили розбійні напади на Коропщині
Досудове розслідування триває.

За процесуального керівництва Коропського відділу Бахмацької місцевої прокуратури повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 187 КК України (розбій, вчинений групою осіб за попередньою змовою, поєднаний з проникнення у житло) та ч. 3 ст. 186 КК України (грабіж, вчинений групою осіб за попередньо змовою, поєднаний з проникненням до житла).
За даними слідства, наприкінці 2019 року троє чоловіків з метою власного збагачення, проникали до господарств літніх людей, де погрожуючи фізичною розправою, заволодівали їх грошовими коштами та виробами із дорогоцінних металів.
Наразі фігурантам повідомлено про підозру, особи перебувають під вартою.
Довідково: у разі визнання їх винуватими їм загрожує до 12 років позбавлення волі.
Бахмацька місцева прокуратура Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.