Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 01:51:22

Об’єднали зусилля в протидії домашньому насильству в умовах карантину

18.04.2020   08:57Агенцiя

Поліція ініціювала спільну нараду з представниками обласної держадміністрації для напрацювання алгоритму взаємодії всіх служб у реагуванні на випадки домашнього насильства.

17 квітня заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності Костянтин Фещенко та начальник відділу ювенальної превенції Ольга Панкратова зустрілися з в.о. директора департаменту сім’ї молоді та спорту Чернігівської ОДА В’ячеславом Голубом та начальником відділу з питань сім’ї та гендерної політики цього ж департаменту Русланою Нагорною.

Під час наради вони обговорили питання взаємодії та заходи із запобігання та протидії домашньому насильству в Чернігівській області. Зважаючи, що з початку карантину кількість звернень до поліції щодо домашнього насильства збільшилася, правоохоронці спільно з чиновниками затвердять план спільних дій всіх служб.

Поліція нагадує:за домашнє насильство передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини