Національний проєкт "Велике будівництво": у Прилуках добудовують другий корпус школи-гімназії
На Чернігівщині реалізовується національний проєкт "Велике будівництво", ініційований Президентом України.
Наразі триває будівництво другого корпусу школи-гімназії в місті Прилуки. Нове приміщення розраховане на 480 учнівських місць.
Тут будуть максимально враховані освітні потреби школярів. Окрім сучасно обладнаних класних кімнат, для них облаштують спортивні зали, танцклас, студії для позакласної гурткової роботи, актовий зал.
Також обладнають басейн, де зможуть працювати Школа плавання та спецгрупи для оздоровлення дітей з особливими потребами. Важливо, що новий корпус гімназії відповідатиме умовам навчання таких дітей – тут обов’язково будуть пандуси та спеціальні санвузли.
Роботи фінансуються за рахунок субвенції з держбюджету.
Проєкт реалізується з 2011 року. Його загальна вартість – 85,9 мільйона гривень.
На 2020 рік передбачено 14 мільйонів гривень. Уже використано 5,5 мільйона.
Нагадаємо, цього року в рамках проєкту «Велике будівництво» на Чернігівщині побудують чи реконструюють 5 шкіл, 5 дитячих садочків, 5 спортивних споруд.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.