Поліція інформує: на Чернігівщині суд оштрафував ще одного порушника умов самоізоляції
Поліція Новгород-Сіверського району зібрала переконливі докази порушення місцевим мешканцем умов самоізоляції. Районний суд оштрафував правопорушника на 17 тисяч гривень.
На початку квітня у Новгороді-Сіверському поліцейські склали протокол на 32-річного мешканця одного з сіл району. Чоловік підписав угоду про самоізоляцію, однак не дотримувався її. Поліцейські виявили порушника в сусідньому селі у стані алкогольного сп’яніння, коли він конфліктував з місцевими.
Поліція опитала односельців чоловіка. Вони підтвердили, що молодик не дотримується режиму карантину і умов самоізоляції, постійно буває у громадських місцях.
Районний суд оштрафував чоловіка на 17 тисяч гривень. Крім того, на таку ж суму порушників карантинного режиму оштрафували суди у Бахмачі, Семенівці, Чернігівському районі та Чернігові.
Поліцейські Чернігівщини постійно контролюють дотримання правил карантину та самоізоляції громадянами. Правоохоронці оперативно отримують оновлені списки – кількість людей, що дотримуються самоізоляції, щодня змінюється.
Поліція нагадує: на порушників карантинного режиму та самоізоляції складають протоколи за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, санкція якого передбачає штраф від 17 до 34 тисяч гривень.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.