Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 11:25:54

Цього року в поминальні дні організованих перевезень до кладовищ у Чернігові не буде

15.04.2020   10:18Агенцiя

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко повідомив про прийняття міською владою остаточного рішення в питанні того, чи буде у поминальні дні цього року громадський транспорт до кладовищ.

Через загрозу масового поширення коронавірусної інфекції, а також враховуючи вимоги обмежувальних заходів, затверджених відповідними законодавчими актами, цих перевезень не організовуватимуть. Таке оголошення було зроблене на щотижневій розширеній нараді у міській раді 14 квітня.

За словами міського голови, це рішення прийняте після довгих вагань. Він учергове звернувся до чернігівців з проханням утриматися від масових скупчень у великодні та поминальні дні та з розумінням поставитися до таких дій міської влади.

Владислав Атрошенко зауважив: попри те, що у Чернігові ще не виявлено інфікованих, хто може гарантувати, що їх і справді немає? Якщо подивитися на величезну міграцію з Києва, який сьогодні – один з епіцентрів розповсюдження коронавірусу по Україні. Адже інфікований може довго не відчувати жодних симптомів. Хтось когось заразить і не буде навіть знати про це - а та людина може втратити життя.

Іншим важливим зараз питанням як для міської влади, так і для багатьох чернігівців є організація дачних перевезень. Вони підпадають під законодавчу заборону також. Тобто можуть бути відновлені тільки після завершення карантину.

Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини