В Сновському районі поліція затримала транспорт з незаконним лісом
Зупинений для перевірки водій трактора «Беларус» не зміг надати групі реагування патрульної поліції жодних документів на лісопродукцію, яка перевозилася у причепі.
10 квітня в селі Великий Щимель працівники сектору реагування патрульної поліції Сновського відділення поліції зупинили трактор МТЗ-82 «Беларус». Водій перевозив півсотні чотириметрових соснових колод. Будь-яких документів на лісоматеріал водій трактора не мав, але повідомив, що деревину завантажив у лісі неподалік і перевозив на пилораму. У поліції виникли обґрунтовані підозри, що ліс був здобутий у незаконний спосіб.
Наразі транспортний засіб разом із деревиною доставлений до Сновського відділення поліції. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу).
Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression