Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Мньов викрито правопорушника з 12 кг незаконно добутої риби
Дев’ятого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками національної поліції та прикордонного загону Чернігівщини викрито правопорушника із забороненими знаряддями лову.
На р. Дніпро, поблизу с. Мньов Чернігівського району мешканець м. Чернігів виловлював рибу за допомогою 4 од. сіток.
На момент затримання у браконьєра виявлено 12 кг риби: плітка – 57 екз., плоскирка – 26 екз., синець – 2 екз. і по 1 екз. окуня та чехоні. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 6 069 грн.
На місце вчинення правопорушення було викликано слідчо - оперативну групу Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області.
На правопорушника складений протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, який буде направлений до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. Незаконно добуту рибу, сітки та човен вилучено.
Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression