Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні
Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.
Площа, пройдена вогнем склала майже 80 га. У вогні, на жаль, загинула 1 людина.
7 квітня о 16:05 на відкритій території у с. Адамівка Носівського району сталося загоряння сухої трави на площі 0,01 га. На місці пожежі було виявлено обгоріле тіло місцевого жителя, 1958 р.н. без ознак життя. Чоловік підпалив сміття, але, скоріш за все, внаслідок дії небезпечних продуктів горіння йому стало зле і він впав у вогонь. Підрозділи ДСНС на гасіння не залучались.
Слід зазначити, що на Чернігівщині з початку року станом на 8 квітня через людську недбалість, необізнаність та необережність у поводженні з вогнем виникло 667 пожеж на відкритих територіях, а також по 5 пожеж на торфовищах та лісових масивах. Територія, пройдена вогнем склала майже 2130 га. Внаслідок спалювання сміття і сухої рослинності зареєстровано 35 пожеж в житловому секторі громадян, 3 особи загинуло.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.