Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 листопада, 22:14:14

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

07.04.2020   13:43Агенцiя

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

В обласному центрі, а також у Ніжинському, Носівському та Чернігівському районах спостерігався міграційний приріст населення.

На формування від’ємного сальдо міграції в цілому в області значною мірою вплинула міжрегіональна міграція. Упродовж 2019 року з інших регіонів України прибуло 5317 осіб, вибуло 7316 осіб.

Більше половини (55%) загальної чисельності мігрантів змінили місце постійного проживання на території області, третина – переїхали до інших регіонів України, менше 1% – емігрували.

Мешканцями Чернігівщини стали мігранти з 20 країн, головним чином з Російської Федерації, Білорусії, Грузії, Молдови та Азербайджану. Переселилися колишні мешканці області до 16 держав, надавши перевагу Литві, Німеччині, Російській Федерації та США.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26

Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.

Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05

Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.

“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34

Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.

Співпраця з роботодавцями триває 16:10

«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини