Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах
Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.
Упродовж минулої доби підрозділами Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 21 пожежу в природних екологічних системах, що виникли внаслідок спалювання сміття і сухої рослинності, а також необережного поводження з вогнем.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини упродовж вихідних розшукала трьох зниклих підлітків 09:49
Вихідними до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох хлопців, двоє з них — рідні брати. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.
16 червня: цей день в Україні і світі 08:39
День 1572 Російська агресія - Day 1572 Russian aggression
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.