Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.
Вогнеборцями ліквідовано 260 пожеж, з яких 3 виникли на об'єктах різних форм власності, 59 в житловому секторі громадян, 2 на транспорті, 7 інших, 189 в природних екологічних системах, з них 2 загоряння торфу, 187 займань сміття, сухої трави, очерету, стерні та настилу в лісі. Надзвичайники врятували 1 особу. На жаль, у с. Дубовий Гай Прилуцького та с. Моргуличі Чернігівського районів у вогні загинуло 2 особи, ще 3 осіб отримали травми.
Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 9 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів, виявлених у Козелецькому (чотири рази), Чернігівському (двічі), Ніжинському, Прилуцькому і Талалаївському районах. Знищено у встановленому порядку 140 боєприпасів, з них 1 авіаційну бомбу АО-10, 24 артилерійські снаряди калібром 45, 76, 105, 122, 125 та 152 мм, 15 мінометних мін калібром 82 мм та 50 мм, 17 ручних гранат РГД-33, РГК-3, РГД-5, Ф-1 та 83 підривника до артилерійських снарядів.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 5 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.
З метою попередження розповсюдження інфекційних захворювань, рятувальниками Управління ДСНС України у Чернігівській області проводились профілактично-роз’яснювальні заходи серед населення. Спеціальними автомобілями ДСНС, обладнаними гучномовними пристроями двічі на день транслювалися аудіозвернення із закликами щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню коронавірусом COVID-19.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression