Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 10:54:44

Прийняли важливі рішення для протидії поширенню коронавірусу в місті Корюківка - голова ОДА

02.04.2020   08:21Агенцiя

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко спільно з головою обласної ради Ігорем Вдовенком 1 квітня провів позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, вчора отримано позитивний результат ПЛР-діагностики пацієнта з Корюківки.

У зв’язку з цим комісія прийняла ряд важливих рішень для оперативного реагування:
1. Визнати місто Корюківка осередком спалаху інфекційної хвороби.
2. Місцевим органам влади спільно з Нацполіцією в області, ДСНС, Нацгвардією, Управлінням охорони здоров’я, обласним лабораторним центром:
- інформувати населення про визначення меж територій карантину, а також впровадження профілактичних, протиепідемічних та інших заходів;
- визначити в місті Корюківка об’єкти та приміщення для проведення дезінфекційних заходів;
- опрацювати питання харчування медичних працівників інфекційного відділення ЦРЛ, які постійно перебувають на роботі;
- визначити потребу у наданні допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризиків їх зараження;
- контролювати проведення суб’єктами господарювання поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування у фасованому та ізольованому вигляді;
- провести серед жителів Корюківки роз’яснювальну роботу щодо обмеження пересування на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України.

Рішення вступає в силу невідкладно.                               
- Корюківська ЦРЛ забезпечена всім необхідним. Учора медзаклад додатково отримав 70 костюмів індивідуального захисту, медичні респіратори та витратні матеріали, деззасоби. Хворий находиться під постійним наглядом лікарів. Визначено коло контактних осіб, які наразі перебувають на самоізоляції під контролем епідеміологів та працівників Нацполіції. - повідомив голова ОДА.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Як зберегти своє ментальне здоров’я тим, хто щодня дбає про інших: медикам Чернігівської ЦРЛ презентували обласну галерею сили теплих дій «Дотики підтримки» 10:35

Днями, з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я, для фахівців Чернігівської центральної районної лікарні відбувся тематичний захід – нетворкінг з презентацією обласної галереї сили теплих дій «Дотики підтримки».

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у наркоторгівлі 10:21

Співробітники відділу кримінальної поліції та слідчі Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту психотропної речовини, до яких причетна 39-річна місцева мешканка.

«Дотики підтримки»: нетворкінг для фахівців з супроводу ветеранів до Всесвітнього дня ментального здоров'я 09:57

Підтримати тих, хто допомагає іншим – у Чернігові до Всесвітнього дня ментального здоров’я організували зустріч для фахівців, які надають всебічну підтримку ветеранам і демобілізованим особам.

Остерська громада: як цифровізація містобудівної документації змінює підхід до планування територій 09:15

Остерська громада на Чернігівщині стала однією з перших в Україні, яка повністю оцифрувала свою містобудівну документацію та інтегрувала її до Містобудівного кадастру на державному рівні.

Інформаційно-консультаційна підтримка підприємців під час війни: у Коропі відбулася зустріч «Діалог влади та бізнесу» 08:32

Днями у Коропі відбулася чергова зустріч «Діалог влади та бізнесу». Цього разу у фокусі обговорення – інформаційно-консультаційна підтримка підприємців під час війни, адже для того, щоб ефективно пристосовуватись до змін і розвиватись важливим є отримання необхідних знань та консультацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини