Вісім з половиною років позбавлення волі за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть
Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 24.03.2020 обвинуваченого, 1973 року народження, визнано винним у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).
Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено, що 26.11.2019 чоловік в стані алкогольного сп’яніння, на грунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс своєму знайомому не менше одного удару лезом ножа в область лівого стегна, чим спричинив тілесні ушкодження у вигляді колото-різаної рани лівого стегна з ушкодженням великої підшкірної вени, внаслідок яких останній помер.
В судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні інкримінованого злочину визнав повністю.
Судом повно та всебічно оцінено надані стороною обвинувачення докази у справі та призначено покарання у виді 8 років 6 місяців позбавлення волі.
Чекати набрання вироком законної сили обвинувачений буде в ДУ «Чернігівський СІЗО».
Чернігівська місцева прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.