Опалювальний сезон в Ніжинській міській ОТГ буде припинено
30 березня під головуванням міського голови відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.
Виконавчий комітет Ніжинської міської ради, відповідно до діючих норм та правил, вирішив припинити опалювальний сезон в м. Ніжині.
Керівникам підприємств і організацій, які мають на балансі відомчі котельні, рекомендовано з 30 березня 2020 року припинити опалення житла, підприємств, організацій та установ.
Також, Ніжинському відділенню публічного акціонерного товариства «Чернігівгаз» рекомендовано забезпечити відключення газових опалювальних приладів, відповідно до діючих норм та правил, з 1 квітня 2020 р.
Котельні, розташовані на території Кунашівського старостинського округу, відповідно до діючих норм та правил, з 1 квітня 2020р. припинять опалювальний сезон, зважаючи на показники зовнішньої температури повітря.
Опалення комунального лікувально-профілактичного закладу "Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького», лікувально-профілактичного закладу «Ніжинський міський пологовий будинок» та Ніжинського дитячого будинку-інтернату буде продовжено, за умови погіршення погодних умов по замовленню керівників закладів, відповідно до діючих норм та правил, з 1 квітня 2020 р.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.