Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 21:03:51

Андрій Прокопенко: З очільниками районів та ОТГ відпрацювали алгоритм дій у разі поширення коронавірусу

31.03.2020   09:23Агенцiя

30 березня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів відеоселекторну нараду з керівниками РДА та ОТГ. Було відпрацьовано координацію спільних дій у разі підтвердження у жителів населених пунктів діагнозу "коронавірусна інфекція".

Покроково обговорили алгоритм реагування, у тому числі повноваження обласної комісії з питань ТЕБ та НС, а також безпосередньо органів влади на місцях, медпрацівників, Нацполіції, ДСНС.

– Ми, на жаль, вже маємо досвід оперативного реагування – у Борзнянському районі, в селі Комарівка, зафіксовані два лабораторно підтверджені випадки захворювання, і, як наслідок, цей населений пункт визнано осередком спалаху інфекційної хвороби.

На прикладі Комарівки розібрали, які оперативні заходи в якій послідовності мають вживатися, – зазначив голова ОДА. – Очевидно, що в кожному конкретному випадку план реагування буде коригуватися з урахуванням особливостей населеного пункту, територіального розміщення відносно транзитних магістралей, наявності медустанов, кількості хворих тощо.

Також мова йшла про забезпечення медзакладів Чернігівщини всім необхідним. Першочергово це стосується Борзнянського району.

Зокрема, в усі райони області оперативно буде направлена партія медзасобів, яка надійшла від держави.

Акцентували увагу на важливості самоізоляції для тих, хто повернувся з-за кордону, контролі з боку Нацполіції та лабораторного центру за допомоги органів місцевого самоврядування за її дотриманням.

В області на самоізоляції перебуває 1095 осіб – ті, хто приїхали з-за кордону, та особи, які контактували з хворими на коронавірус. Близько ста осіб уже пройшли 14-денний термін самоізоляції та зняті з контролю.

Окрім того, проговорили з керівникам районів та ОТГ механізми та джерела стимулювання оплати праці медичним працівникам, які надають допомогу хворим на коронавірус.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини