У першому кварталі поліція Чернігівщини розшукала 98% зниклих громадян
З початку 2020 року правоохоронці області в результаті проведеного комплексу оперативно-розшукових заходів знайшли практично всіх людей, заяви про зникнення яких надходили до поліції.
По допомогу до поліції області у розшуку зниклих родичів звернулися 160 громадян, правоохоронці розшукали 157.
Зараз можна подати заяву про зниклого безвісти одразу, вже не треба чекати три доби, як колись. Тому до статистики потрапляють і ті, хто затримався на роботі, спізнився на електричку чи просто не зарядив телефон і через це не відповідав на дзвінки. Більшість зниклих поліція знаходить переважно протягом кількох годин, на пошуки декого доводиться витратити кілька днів.
Наразі в розшуку залишається троє дорослих. Найчастіше повнолітні особи зникають на певний час через негаразди майнового характеру, пристрасть до алкоголю чи наркотиків, або ж з особистих причин.
У 2020 році поліція долучалася до пошуку 43 дітей, які певний час не виходили на зв’язок з батьками. Всі вони знайдені, їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.
Основна причина зникнення дітей останнім часом – оголошений в Україні карантин та система дистанційного навчання, яка передбачає посилений контроль за навчанням з боку батьків. Саме це стало випробуванням для багатьох підлітків, які звикли до безконтрольності. Це спонукає дітей тікати до однолітків, аби разом провести час без дорослих.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.