Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 20:09:46

Козелецький район: піротехніки ДСНС знищили 3 вибухонебезпечні предмети

31.03.2020   07:54Агенцiя

30 березня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області знищено 3 вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни, зокрема артилерійські снаряди калібром 45 мм, 76 мм та 125 мм.

На один з вибухонебезпечних предметів натрапили о 09:00 в лісовому масиві поблизу с. Сивухи Козелецького району місцеві жителі й одразу ж повідомили про знахідку Службу порятунку ."101".

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області, які прибули за викликом, ідентифікували небезпечний предмет, як артилерійський снаряд калібром 125 мм часів Другої світової війни. Під час обстеження прилеглої території рятувальники виявили ще 2 артилерійські снаряди калібром 45 та 76 мм.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини