Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 13:28:09

У Чернігові вогнеборці під час ліквідації пожежі житлового будинку врятували 3 особи, серед яких 2 дітей, одна людина загинула

30.03.2020   07:45Агенцiя

29 березня о 02:48 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу приватного двоповерхового з мансардою двоквартирного житлового будинку, що в обласному центрі по вул. 1 Кордівка, 20А.

На місце події оперативно були залучені відділення міських вогнеборців на 4 пожежних автоцистернах та чергова зміна оперативно-координаційного центру У ДСНС в області.

На той момент будинок було охоплено полум'ям, а на балконі другого поверху квартири №1 кликали на допомогу власниця помешкання, 1943 р.н. та двоє її онуків Дмитро та Микита 2007 та 2011 р.н.

Вогнебороці за допомогою висувної драбини їх врятували. Медпрацівники бригади швидкої медичної допомоги оглянули постраждалих, проте госпіталізація їм не знадобилась.

Під час ліквідації пожежі у квартирі №2 рятувальники виявили тіло особи, дані про яку встановлюються. Займання о 04:47 було локалізовано, а о 07:03 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю, міжповерхові перекриття, пошкоджено конструктивні елементи стін та майно. Наразі причина пожежі та завдані збитки встановлюються.

Загалом до гасіння від підрозділів ДСНС залучалося 20 чоловік особового складу та 7 одиниць спеціальної техніки.

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.